Pension U Krbu, Mikulov

Mikulov 55, 41901
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítáme vás v našem pensionu, který se nachází v malé obci Mikulov v Krušných horách v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Bouřňák. Vesnička je situována do horských svahů plných lesů v nadmořské výšce 600 m.n.m. Našim hostům nabízíme možnost vyměnit uspěchaný a vyčerpávající styl života za chvíle odpočinku a klidu.

Našim hostům jsme připravili příjemné ubytování, restauraci s venkovní terasou s nabídkou chutných pokrmů, vín a kávy, salónek vhodný pro rodinné oslavy nebo školicí akce, saunu s odpočívárnou a vlastní parkování. Pro sportovně založené hosty je k dispozici místnost na uložení lyží a kol.

Další informace

Pro naše hosty jsme připravili ubytování v 8 pokojích o celkové kapacitě 34 lůžek. Všechny pokoje jsou jen s minimálními rozdíly stejně vybavené a řešené, liší se však velikostí a umístěním.

Naše služby:

  • SAUNA
  • SVATBY, OSLAVY
  • LYŽÁRNA S VYHŘÍVÁNÍM / ÚSCHOVNA KOL
  • VLASTNÍ PARKOVIŠTĚ
  • „MOTORKÁŘSKÉ“ VÝLETY

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
2.250 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.250 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Třílůžkový pokoj
1.750 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
34
Čtyřlůžkové pokoje
6
Pětilůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Přijměte pozvání ke stolu s přáním dobré chuti. Naše společná snaha je, aby služby námi poskytované byly na takové úrovni, abyste měli chuť se k nám vrátit. My zase máme chuť pro vás připravovat dobrou kuchyni, poskytovat odborné služby a plnit vaše chuťová přání.

Terasa s grilem

Nejen v létě, ale i v zimě je pro naše hosty připravena venkovní terasa s grilem. Můžete zde posnídat, poobědvat, povečeřet. V zimě pro lyžaře grilujeme klobásy, v létě maso a ryby.

Salónek

Rodinná oslava, firemní školení, uzavřená společnost u kterékoliv příležitosti – to jsou jen příklady akcí, na které vám umíme salónek připravit. K dispozici je zde projektor s plátnem a flipchart.

Svatby a oslavy

Hledáte ideální místo pro vaši svatbu, oslavu narozenin, firemní večírek a podobně? Rádi vám s tím pomůžeme. Bližší informace najdete v kategorii Služby.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Mapa

Velká mapa