Hotel Zlatý Kříž, Teplice

Masarykova třída 2417/43, 41501
od 549 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Zlatý Kříž - ubytování Teplice je komfortně zařízený hotel s vyhlášenou restaurací na hranici centra a lázeňské zóny v Teplicích, zaujme Vás příjemným interiérem a vstřícnou obsluhou. Hotel nabízí 19 jedno, dvou a třílůžkových nově vybavených pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení včetně koupelny s vanou a nebo sprchovým koutem, SAT/TV a internetem. K dispozici jsou také dvě třílůžková apartmá a nově luxusní apartmá vybavené mimo jiné minibarem, perličkovou a masážní vanou pro dvě osoby. Ke stravování je pro Vás otevtřena restaurace s letní terasou, u které je dětské hřiště.

Další informace

Pro hotelové hosty je k dispozici privátní, v noci uzamčené a hlídané parkoviště. Pro děti do dvou let věku, které sdílí pokoj se svými rodiči neúčtujeme žádné další poplatky. Luxusní hotel Zlatý Kříž nabízí vysoký standard nabízených služeb a ubytování v nadstandardních apartmánech a pokojích. Prosíme kontaktujte Hotel Zlatý Kříž - ubytování Teplice pro jakékoliv požadavky, rádi Vám je zodpovíme nebo je pro Vás přímo zajistíme.

Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
899 Kč
Jednolůžkový pokoj
549 Kč
Snídaně
79 Kč
Třílůžkový pokoj
1.199 Kč

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Terasa
Parkoviště
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
Lednička

Restaurace

Vyhlášená a komfortně zařízená restaurace na hranici centra Teplic Vás zaujme jak svým příjemným interiérem a vstřícnou obsluhou, tak i širokým výběrem jídel i druhů kuchyní. Z podniku dýchá velmi přívětivá atmosféra a profesionalita personálu je zajištěna díky dlouholetým zkušenostem v oblasti pohostinství a gastronomie. V letních teplých dnech se několika kroky lze přemístit i na krytou zahradní terasu, s níž sousedí prostory pro zaparkování Vašeho vozu, který tak máte neustále na očích.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky

Mapa

Velká mapa